Moje starty

Rekordy życiowe

5000 m – 18:35.74 (2016 r.)

5 km – 18:38 (2018 r.)

10 km – 39:14 (2019 r.)

Halfmarathon – 1:29:12 (2018 r.)

Rok 2019

06.01. – Sztafeta Trzech Króli (3×3,333 km) – Poznań – 39:53 – 7 miejsce open

Rok 2018

29.12 – XXXV Międzynarodowy Bieg Sylwestrowy (5,4 km) – Poznań – 21:25 – 9 miejsce open

25.11 – IV Charytatywny Bieg Grand Prix im. Andrzeja Szozdy (5 km) – Poznań – 19:52 – 9 miejsce open/4 miejsce w kat.

10.11 – Parkrun Poznań #329 (5 km) – 20:05 – 10 miejsce open

15.09 – XIX Bieg Św. Mateusza (ok. 1,8 km) – bez pomiaru czasu – 5 miejsce open

09.09 – ZaBIEGAJ o FUNdusze (10,8 km) – 46:23 – 30 miejsce open/8 miejsce w kat.

24.06 – Lotto Poznański Czerwiec ’56 (10 km-atest) – 39:25 – 12 miejsce open

16.06 – Bieg z okazji 150-lecia Banku Spółdzielczego w Jarocinie (6 km) – 23:31 – 7 miejsce open

27.05 – V Bieg Elegant na 5 (5 km-atest) – Mosina – 18:38 – 14 miejsce open/7 miejsce w kat.

19.05 – III Bieg na rzecz Ekonomii Społecznej Śródka Zawady (ok. 4,2 km) – 15:16 – 4 miejsce open/1 miejsce w kat. 

12.05 – VII Bieg Na Tak – Fun Run (5,7 km) – Poznań – 21:19 – 6 miejsce open

02.05 – III Bieg po kulturę (ok. 5 km) – Międzyzdroje – bez pomiaru czasu – 4 miejsce open

15.04 –  11. PKO Poznań Półmaraton – 1:29:12 – 362 miejsce open/161 miejsce w kat.

31.03 – Parkrun Poznań #297 (5 km) – 19:34 – 16 miejsce open 

11.03 – 14. Recordowa (Maniacka) Dziesiątka (10 km-atest) – 40:12 – 473 miejsce open/186 miejsce w kat.

04.03 – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym” (5,4 km) – Poznań – 22:10 – 14 miejsce open/2 w kat. 

Rok 2017

30.12 – XXXIV Międzynarodowy Bieg Sylwestrowy im. Ryszarda Burgiela (5,4 km) – 22:05 – 12 miejsce

11.11 – 1. Bieg Niepodległości w Jarocinie (ok. 4,6 km) -17:58 – 8 miejsce open/1 miejsce w kat.

22.10 – VII Mieszkowski Bieg im. Generała Stanisława Taczaka (ok. 10,8 km) – 43:27 – 8 miejsce open/4 miejsce w kat.

21.10 – III Bieg po schodach Collegium Altum (17 pięter) – 1:45 – 18 miejsce open/7 miejsce w kat.

07.10 – VII Bieg Papieski (ok. 5,5 km) – 21:37 – 2 miejsce

30.09 – II Bieg na rzecz Ekonomii Społecznej Śródka Zawady (ok. 4,2 km) – 16:44 – 9 miejsce open/3 miejsce w kat.

               ZaBIEGaj o FUNdusze (5,4 km) – 20:18 – 20 miejsce open/8 miejsce w kat.

16.09 – XVIII Bieg św. Mateusza „Biegiem chwalmy Pana” (ok. 2,3 km) – bez pomiaru czasu – 3 miejsce

10.09 – III RockRun Jarocin (10 km) – 38:12 – 8 miejsce open/2 miejsce w kat.

20.08 – III Bieg Uliczny „Górka Żerkowska” (10 km) – 39:55 – 9 miejsce open/6 miejsce w kat.

03.06 – IX Bieg Łazarski (dwa dystanse: ok. 2,5 km oraz 4,8 km) – bez pomiaru czasu – dwukrotnie 1 miejsce

20.05 – Parkrun Poznań #250 (5 km) – 18:46 – 8 miejsce

13.05 – VI Bieg Na Tak – Run of Spirit (5,7 km) – Poznań – 21:25 – 5 miejsce

01.05 – IV Bieg Unijny (10 km) – Przeźmierowo – 40:10 – 18 miejsce open/8 miejsce w kat.

23.04 – I Bieg Enigmy (ok. 9,2 km) – Poznań Cytadela – 37:25 – 7 miejsce open/1 miejsce w kat.

09.04 – 7. Hendi Ekonomiczna Piątka (5 km-atest) – 18:40 – 39 miejsce

02.04 – 3. Bieg „Formuła 1” (5 km-atest) – Poznań – 18:52 – 14 miejsce

11.03 – 13. Bieg Maniacka Dziesiątka (10 km) – 39:28 – 399 miejsce open/163 miejsce w kat.

26.02 – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym” (5 km) – Poznań Cytadela – 19:07 – 6 miejsce 

Rok 2016

27.11 – Charytatywny Bieg Przełajowy im. Andrzeja Szozdy (5 km) – Poznań – 19:22 – 3 miejsce open/ 1 miejsce w kat.

20.11 – IV Bieg „AGROBEX Zalasewska Piątka” (5 km) – Swarzędz – 20:21 – 10 miejsce

11.11 – 1. Poznański Bieg Niepodległości (10 km) – Poznań – 39:50 – 179 miejsce open/65 miejsce w kat.

22.10 – II Bieg po schodach Collegium Altum (17 pięter) – 1:48 – 23 miejsce open/6 miejsce w kat.

16.10 – VI Mieszkowski Bieg im. Generała Stanisława Taczaka (10,8 km) – 43:01 – 6 miejsce open/2 miejsce w kat.

29.09 – Mistrzostwa Poznania (5000 m) – 18:35.74 – 13 miejsce

25.09 – I Bieg na rzecz Ekonomii Społecznej Śródka Zawady w Poznaniu (4 km) – 14:24 – 4 miejsce open/1 miejsce w kat.

24.09 – ZaBIEGaj o FUNdusze (5,4 km) – Poznań – 20:20 – 4 miejsce open/1 miejsce w kat.

11.09 – II RockRun Jarocin (10 km) – 40:32 – 7 miejsce open/3 miejsce w kat.

27.08 – I Botaniczna Piątka (5 km) – Poznań – 19:22 – 3 miejsce

21.08 – V Bieg Wspinaczkowy na latarnię morską w Świnoujściu (311 stopni) – 1:23 – 1 miejsce

30.07 – 90. bieg z cyklu Biegaj z Opel Szpot (5,4 km) – bez pomiaru czasu – 1 miejsce

23.07 – Parkrun Poznań #207 (5 km) – 19:14 – 11 miejsce

02.07 – Parkrun Poznań #204 (5 km) – 19:05 – 8 miejsce

26.06 – XXVI Ogólnopolski Bieg Minimaraton Romana w Chrzanie (10,5 km) – 43:03 – 25 miejsce open/9 miejsce w kat.

25.06 – II Nocny Bieg Świętojański (4,3 km) – Poznań – 16:47 – 5 miejsce

11.06 – IV Sucholeska Piątka Fightera (5 km) – 19:23 – 5 miejsce

04.06 – V Bieg na Tak (5,7 km) – Poznań – 21:45 – 5 miejsce

21.05 – Bieg Trzech Sznek w Puszczykowie (10 km) – 40:06 – 7 miejsce open/2 miejsce w kat.

08.05 – V Bieg 10 km Szpot Swarzędz – 42:09 – 239 miejsce open/35 miejsce w kat.

23.04 – Parkrun Poznań #194 (5 km) – 19:35 – 10 miejsce

09.04 – III Uniwersytecka ZaDyszka (5 km) – Poznań – 19:42 – 8 miejsce open/4 miejsce w kat.

26.03 – II Bieg Zajączka Wielkanocnego (5 km) – Poznań – 21:50 – 13 miejsce open/6 miejsce w kat.

19.03 – 12 Lotto Maniacka Dziesiątka (10 km) – 44:20 – 1186 miejsce open/481 miejsce w kat.

Rok 2015

27.12 – I Bieg Powstania Wielkopolskiego – Parkrun Poznań #177 (5 km) – 19:52 – 61 miejsce

05.12 – II Bieg Mikołajkowy (4,3 km) – Poznań – 17:37 – 11 miejsce open/5 miejsce w kat.

10.10 – XV Międzynarodowy Bieg Maltański (5,4 km) – Poznań – 23:00 – 12 miejsce

20.09 – Bieg z Klasą (5,4 km) – 25:38 – 53 miejsce open/14 miejsce w kat.